BLUE V2 logo-06

Hakkımızda

THE BLUE RESIDENCE

   The Blue Residence  hayallerin gerçeğe dönüştüğü huzurlu bir yaşam ortamı sunarak Akdeniz’in dinlendirici atmosferiyle yatırımınız için değerli bir fırsat oluşturmakta. Deniz manzarası ve muhteşem mimarisinin keyfini çıkarırıp diğer yandan ailenizin mutluluğuna tanık olurken balkonunuzda içeceğinizi yudumlayabilirsiniz. Bahçesiyle bütünleşen özgür hareket alanları, özenle projelendirilmiş dinlendirici peyzaj düzenlemeleri ile yaşamınıza huzur ve konforu getiriyor. Siz de Akdeniz kıyısında seçkin bir yaşamın tadını çıkarmak istiyorsanız bu huzuru sadece  The Blue Residence’da bulabilirsiniz.

    1150 M2 açık yüzme havuzu, kapalı spor alanı, park, özel site güvenliği ve daha fazlasını içerisinde barındıran The Blue Resıdence, farklı hayat tarzları düşünülerek tasarlanmış 1+1, 2+1 , 3+1 ve penthouse’ları ile değişen büyüklüklerde konutların yer aldığı proje açık balkonları, manzaraları ve lüks detaylarıyla kusursuz bir yaşam vadediyor.

Noyanlar Şirketler Grubu’nun tarihi, 1970’lerde yetenekli ve deneyimli bir mimar olan Gökhan Noyan’ın, Arken Mimarlık ve Mühendislik LTD ile birlikte Kuzey Kıbrıs’ta yeni bir inşaat ve mühendislik şirketi kurma kararıyla başlamaktadır. 1986 yılında inşaat mühendisi Mustafa Noyan, ekibe katılmıştır. Yüksek kalite standartlarına ve uygun fiyatlara uygun olarak Famagusta ve Kuzey Kıbrıs’ın diğer bölgelerinde 70’ten fazla daire inşa edilmiştir. 1999 yılında Ahmet Noyan’ın ekibe katılmasıyla, genç ve yetenekli bir mimarın fikirleri gerçeğe dönüşm- eye başlamış ve site projeleri dönemi başlamıştır. İlk site projesi İskele bölgesinde tamamlanmıştır. Dayanıklı başarısı nedeniyle, Fama- gusta ve İskele bölgelerinde 18 site projesi başarıyla tamamlanmış ve daha fazlası planlanmaktadır. Bugüne kadar Noyanlar Şirketler Grubu, Kuzey Kıbrıs’ın önde gelen inşaat organizasyonlarından biridir. 1973’ten bu yana şirket, 100 yüksek bina, 18 konut kompleksi, 1200 mimari proje inşa etmiştir. Bizim inşa ettiğimiz evlerin sahibi olan 2500’den fazla aile bulunmaktadır. Zarif Noyan tarafından yönetilen Noyanlar Şirketler Grubu Satış Departmanı, uluslararası pazarın potansiyelini keşfetmeyi, yeni iş fırsatları yaratmayı ve insan- ların yaşamlarına daha fazla konfor ve kalite getirmeyi amaçlamaktadır.
KOMURCUGIL LOGO 2021-03

Kömürcügil İnşaat Ltd. 2003 yılından bu yana Kuzey Kıbrıs’ta inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirketin kurucusu
Mustafa Kömürcügil, 2003 yılından önce inşaat sektörünün bir alt dalında çalışarak bu alanda deneyim kazanmıştır. 2005 yılında aile şirketi kurulurken, Mimar/Direktör Ali Kömürcügil kısa sürede 100’ün üzerinde farklı alanda gerçekleştirdiği projeleriyle şirketin büyümesine büyük katkı sağlamıştır. 2006 yılında Türk-Kıbrıslı Müteahhitler Birliği’ne üye olmuş ve o tarihhten beri kaliteli inşaat malzemeleri, inşaat sektöründeki yenilikler, dürüst ve mükemmel müşteri hizmetiyle ün kazanmıştır. Şirketin temel amacı, en iyi kalitede inşaat malzemelerini kullanarak birinci sınıf işçilik kalitesiyle uygun fiyatlarla müşterilerimize ev sahibi yapmaktır. Elbette bunu yaparken müşterilerimizin taleplerini karşılamaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimiz, geniş koleksiyonumuzdaki inşaat malzemelerinden istediklerini seçme imkanına sahiptir. Yüksek kalite ve standartlara sahip apartmanlar, villalar, dükkanlar ve ofisler inşa ediyoruz. Bugüne kadar 300’den fazla bina inşa ettik ve ailelere ve iş merkezlerine teslim ettik. Bu binaları müşterilerimize önceden ve tapu ile teslim ettik.

Saner Mimarlık Bürosu:
1963 yılında Mimar Yüksek Mühendis Osman Saner tarafından kurulan Saner Mimarlık Bürosu, Kuzey Kıbrıs’ın önde gelen mimarlık tasarımı ve mühendislik firmalarındandır. Altmış yılı aşkın tecrübemiz ve birbirinden farklı projelerle etkileyici bir mirasa sahip olan firmamız, ada genelinde çeşitli konut, eğitim ve ticari projelere sürekli olarak hizmetler sunmuştur.
Mimar Ersan Saner, 1988 yılında aile işletmesine katılmış ve sadece mimarlık alanındaki çalışmalara değil aynı zamanda ülkemizin siyasi yaşantısına da büyük katkılar sağlamıştır. Blue Homes Construction LTD, 2007 yılında Saner Mimarlık ve Mühendislik Bürosunun bir alt şirketi olarak kurulmuştur. Amerika’da aldığı şehircilik eğitimi ve üstlendiği en üst düzey siyasi idarecilik pozisyonları ile etkileyici bir kariyeri tamamlayan Mimar Ersan Saner, Saner Mimarlık Bürosu’na yenilenmiş bir özveri ve uzmanlık getirmek amacıyla geri dönmüştür. Müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için heyecanını yenileyen ve deneyimlerinden
yararlanan Mimar Ersan Saner liderliğinde, muhteşem hizmet anlayışımızı sürdürüyoruz. Simgesel konut projelerinden yenilikçi ticari alanlara kadar, her tasarımımıza dönüştürücü bir parlaklık katıyoruz. Yetenekli mimarlar, mühendisler ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz, yaşamları ve toplulukları geliştiren eşsiz sonuçlar sunmayı sürdürecektir.

Shopping Cart
Scroll to Top